6.den - Program zimních olympijských her v TV
ST | 17.2. | ČT2 | 18:00 | STUDIO | VELKÝ PŘEHLED | zprávy a reportáže z her |
ČT2 | 18:40 | DOC | ROZHOVOR s HVĚZDOU 2 | …vede Jaromír Bosák v Olympijském domě | ||
ČT2 | 18:50 | DOC | POHLEDNICE z VANCOUVERU | fejetony Jakuba Bažanta z Vancouveru | ||
ST | 17.2. | ČT2 | 19:00 | ŽIVĚ | BĚH NA LYŽÍCH | 1,5km muži/ženy sprint kvalifikace |
ST | 17.2. | ČT2 | 20:00 | ŽIVĚ | LYŽOVÁNÍ | sjezd ženy |
ST | 17.2. | ČT2 | 21:30 | ŽIVĚ | BĚH NA LYŽÍCH | 1,5km muži/ženy sprint finále |
ST | 17.2. | ČT2 | 23:00 | ŽIVĚ | RYCHLOBRUSLENÍ | 1000m muži |
ST | 17.2. | ČT2 | 23:30 | Z | LEDNÍ HOKEJ | Finsko - Bělorusko muži |
ČT | 18.2. | ČT2 | 1:30 | ŽIVĚ | LEDNÍ HOKEJ | Švédsko - Německo muži |
ČT | 18.2. | ČT2 | 4:00 | Z | SNOWBOARD | u rampa muži semifinále |
ČT | 18.2. | ČT2 | 4:15 | ŽIVĚ | SNOWBOARD | u rampa muži finále |
ČT | 18.2. | ČT2 | 5:15 | Z | SANĚ | dvojice |
ČT | 18.2. | ČT2 | 6:00 | ŽIVĚ | LEDNÍ HOKEJ | Česko - Slovensko muži |
ČT | 18.2. | ČT2 | 8:30 | STUDIO | VELKÝ PŘEHLED | zprávy a reportáže z her |
ČT | 18.2. | ČT2 | DOC | ROZHOVOR s HVĚZDOU 1 | …vede Jaromír Bosák v Olympijském domě | |
ST | 17.2. | ČT4 | DEN 6 | |||
ST | 17.2. | ČT4 | 20:00 | ŽIVĚ | CURLING | vybraný zápas |
ST | 17.2. | ČT4 | 21:00 | ŽIVĚ | LEDNÍ HOKEJ | Finsko - Bělorusko muži |
ST | 17.2. | ČT4 | 23:30 | ŽIVĚ | LEDNÍ HOKEJ | Kanada - Švédsko ženy |
ČT | 18.2. | ČT4 | 2:00 | ŽIVĚ | SHORT TRACK | 1000m muži, 5000m muži štafety, 500m ženy |
ČT | 18.2. | ČT4 | 4:15 | Z | CURLING | vybrané zápasy |
ČT | 18.2. | ČT4 | 7:00 | ŽIVĚ/Z | RYCHLOBRUSLENÍ, SHORT TRACK | |
ČT | 18.2. | ČT4 | 9:00 | ŽIVĚ/Z | SANĚ | |
ČT | 18.2. | OLYMPIJSKÝ DEN v HD | ||||
ČT | 18.2. | ČT4 | 9:30 | ŽIVĚ/Z | CURLING | |
ČT | 18.2. | ČT4 | 11:00 | ŽIVĚ/Z | SNOWBOARD | |
ČT | 18.2. | ČT4 | 12:00 | ŽIVĚ | VELKÝ PŘEHLED | |
ČT | 18.2. | ČT4 | 12:30 | ŽIVĚ/Z | LYŽOVÁNÍ | |
ČT | 18.2. | ČT4 | 14:00 | ŽIVĚ/Z | KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ | |
ČT | 18.2. | ČT4 | 16:00 | ŽIVĚ/Z | LEDNÍ HOKEJ |
Zpět na titulní stránku Zimní olympijské hry 2010