České výsledky na ZOH 2010
Výsledky našich českých sportovců na zimních olympijských hrách 2010 ve Vancouveru. Datum utkání nebo soutěže je udáván podle našeho, středoevropského času
12.2.
Skoky na lyžích - muži
střední můstek - kvalifikace
Janda 2, Hájek 4, Koudelka 18, Hlava 37
13.2.
Skoky na lyžích - muži
střední můstek - Finále, skok 1
Janda 8, Koudelka 9, Hájek 17, Hlava 40
13.2.
Skoky na lyžích - muži
střední můstek - FINÁLE, skok 2
Kodelka 12, Janda 14, Hájek 21
13.2.
Biatlon - ženy
sprint 7,5 km - FINÁLE
Rezlerová 19, Vítková 24, Vejnarová 60, Zvařičová 71
14.2.
Akrobatické lyžování - ženy
boule - kvalifikace
Nikola Sudová 12, Šárka Sudová 25, Vaculíková 27
14.2.
Saně - muži
jednotlivci - 1. jízda
Ondřej Hyman 26, Jakub Hyman 28
14.2.
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
500 m - rozjížďky
Novotná - postup
14.2.
Saně - muži
jednotlivci - 2. jízda
Ondřej Hyman 25, Jakub Hyman 29
14.2.
Akrobatické lyžování - ženy
boule - FINÁLE
Nikola Sudová 16
14.2.
Severská kombinace - muži
sdruž. skok malý můstek - 1. kolo
Chravý 10, Slavík 24, Vodseďálek 36, Dvořák 39
14.2.
Biatlon - muži
sprint 10 km - FINÁLE
Šlesingr 18, Vítek 28, Soukup 52, Moravec 67
14.2.
Saně - muži
jednotlivci - 3. jízda
Ondřej Hyman 25, Jakub Hyman 28
14.2.
Rychlobruslení - ženy
3000 m - FINÁLE
Sáblíková 1
14.2.
Severská kombinace - muži
sdruž. 10 km - FINÁLE
Churavý 12, Slavík 20, Dvořák 39, Vodseďálek 44
14.2.
Akrobatické lyžování - muži
boule - kvalifikace
Vaculík 26
15.2.
Saně - muži
jednotlivci - 4. jízda, FINÁLE
Ondřej Hyman 25, Jakub Hyman 29
15.2.
Běh na lyžích - ženy
10 km volně - FINÁLE
Rajdlová 25, Janečková 32, Nývltová 55
15.2.
Alpské lyžování - muži
sjezd - FINÁLE
Bank 30, Záhrobský 36, Krýzl 40, Trejbal 57
15.2.
Snowboarding - muži
snowboardcross - kvalifikace
Novotný 29, Bakeš 32
15.2.
Běh na lyžích - muži
15 km volně - FINÁLE
Bauer 3, Koukal 18, Jakš 29, Šperl 43
15.2.
Snowboarding - muži
snowboardcross - osmifinále
Novotný 2, Bakeš 32
15.2.
Snowboarding - muži
snowboardcross - čtvrfinále
Novotný 16
16.2.
Biatlon - ženy
stíhací z. 10 km - FINÁLE
Rezlerová 32, Vítková 37, Vejnarová 55
16.2.
Biatlon - muži
stíhací z. 12,5 km - FINÁLE
Šůesing 29, Vítek 38,Soukup 51
16.2.
Rychlobruslení - ženy
500 m - 1. jízda
Erbanová 25
16.2.
Rychlobruslení - ženy
500 m - 2. jízda, finále
Erbanová 23
17.2.
Krasobruslení - muži
jednotlivci - krátký program
Březina 9, Verner 16
17.2.
Běh na lyžích - ženy
individuální sprint - kvalifikace
Nývltová 33
17.2.
Běh na lyžích - muži
individuální sprint - kvalifikace
Kožíšek 35, Razým 44
17.2.
Alpské lyžování - ženy
sjezd - FINÁLE
Záhrobská 27, Křížová 38
18.2.
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
500 m - čtvrfinále
Novotná nepostupuje
18.2.
Saně - muži
dvojice - 1. jízda
Jíra Kvíčala 16
18.2.
Saně - muži
dvojice - 2. jízda, finále
Jíra Kvíčala 18
18.2.
Lední hokej - muži
ČESKO - Slovensko - skupina B
Česko-Slovensko 3:1
18.2.
Alpské lyžování - ženy
kombinace, sjezd - 1. jízda
Záhrobská 22
18.2.
Biatlon - ženy
individuální z. 15 km - FINÁLE
Vejnarová 55, Soukalová 60,Rezlerová 64, Vítková 68
18.2.
Alpské lyžování - ženy
kombinace, slalom - FINÁLE
Záhrobská 7
18.2.
Snowboarding - ženy
U-rampa - kvalifikace
Pančochová postupuje
18.2.
Biatlon - muži
individuální z. 20 km - FINÁLE
Šlesingr 17, Soukup 30, Dostál 35, Vítek 67
18.2.
Rychlobruslení - ženy
1000 m - FINÁLE
Erbanová 12
19.2.
Snowboarding - ženy
U-rampa - semifinále
Pančochová 8
19.2.
Krasobruslení - muži
jednotlivci - FINÁLE, volná jízda
Březina 10, Verner 19
19.2.
Skoky na lyžích - muži
velký můstek - kvalifikace
Hájek 3, Janda 11, Koudelka 27, Cikl 29
19.2.
Alpské lyžování - muži
superobří slalom - FINÁLE
Záhrobský 34
19.2.
Běh na lyžích - ženy
skiatlon (7,5 km klasicky + 7,5 km volně) - FINÁLE
Rajdlová 23, Nývltová 51
20.2.
Lední hokej - muži
ČESKO - Lotyšsko - skupina B
Česko-Lotyšsko 5:2
20.2.
Krasobruslení - páry
taneční páry - povinné tance
Hájková Vincour 22
20.2.
Alpské lyžování - ženy
superobří slalom - FINÁLE
Křížová 29
20.2.
Akrobatické lyžování - ženy
akrobatické skoky - kvalifikace
Konopová 21
20.2.
Skoky na lyžích - muži
velký můstek - Finále, skok 1
Hájek 9, Janda 12, Koudelka 29, Cikl 41
20.2.
Skoky na lyžích - muži
velký můstek - FINÁLE, skok 2
Hájek 7, Janda 17, Koudelka 23
20.2.
Běh na lyžích - muži
skiatlon (15 km klasicky + 15 km volně)
Bauer 7, Jakš 27, Magál 38
21.2.
Boby - muži
dvojboby - 1. jízda
Danielvič, Stokláska 19
21.2.
Boby - muži
dvojboby - 2. jízda
Danielvič, Stokláska 15
21.2.
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
1500 m - semifinále
Novotná DF
21.2.
Akrobatické lyžování - muži
skikros - kvalifikace
Kraus 11
21.2.
Alpské lyžování - muži
kombinace, sjezd - 1. jízda
Bank 16. Krýzl 23, Vráblík 40, Trejbal 41
21.2.
Biatlon - muži
masový start, 15 km - FINÁLE
Šlesingr 16
21.2.
Lední hokej - muži
Rusko - ČESKO - skupina B
Rusko - Česko 4:2
21.2.
Akrobatické lyžování - muži
skikros - osmifinále
Kraus 3
21.2.
Akrobatické lyžování - muži
skikros - FINÁLE
Kraus 11
21.2.
Boby - muži
dvojboby - 3. jízda
Danilevič Stokláska 15
21.2.
Alpské lyžování - muži
kombinace, slalom - FINÁLE
Bank 7, Krýzl 17, Trejbal 28, Vráblík 31
21.2.
Boby - muži
dvojboby - 4. jízda, FINÁLE
Danilevič Stokláska 13
22.2.
Rychlobruslení - ženy
1500 m - FINÁLE
Sáblíková 3, Erbanová 25
22.2.
Krasobruslení - páry
taneční páry - originální tance
Hájková Vincour 22
22.2.
Skoky na lyžích - muži
družstva (velký můstek) - Finále, skok 1
Hájek, Koudelka, Hlava, Janda 7
22.2.
Skoky na lyžích - muži
družstva (velký můstek) - FINÁLE, skok 2
Hájek, Koudelka, Hlava, Janda 7
22.2.
Běh na lyžích - muži
týmový sprint - semifinále 2
Kožíšek, Koukal 1
22.2.
Běh na lyžích - muži
týmový sprint - FINÁLE
Kožíšek, Koukal 6
23.2.
Krasobruslení - páry
taneční páry - FINÁLE, volná jízda
Hájková Vincour 21
23.2.
Alpské lyžování - muži
obří slalom - 1. kolo
Bank 16, Krýzl 18, Trejbal 45
23.2.
Severská kombinace - muži
sdruž. skok družstva velký můstek - 1. kolo
Vodseďálek, Dvořák, Slavík Churavý 8
23.2.
Biatlon - ženy
štafeta 4x6 km - FINÁLE
Vítková, Rezlerová, Soukalová, Vejnarová 16
23.2.
Alpské lyžování - muži
obří slalom - 2. kolo, finále
Bank 17, Krýzl 23, Trejbal 39
23.2.
Severská kombinace - muži
sdruž. 4 x 5 km - FINÁLE
Vodseďálek, Dvořák, Slavík Churavý 8
24.2.
Alpské lyžování - ženy
obří slalom - 1. kolo
Záhrobská 28
24.2.
Běh na lyžích - muži
4 x 10 km klasicky/volně - FINÁLE
Jakš, Bauer, Magál, Koukal 3
24.2.
Rychlobruslení - ženy
5000 m - FINÁLE
Sáblíková 1
25.2.
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
1000 m - rozjížďky
Novotná 9
25.2.
Akrobatické lyžování - ženy
akrobatické skoky - Finále, skok 1
Konopová 21
25.2.
Severská kombinace - muži
sdruž. skok velký můstek - 1. kolo
Churavý 8, Slavík 18, Vodseďálek 20, Dvořák 36
25.2.
Běh na lyžích - ženy
4 x 5 km klasicky/volně - FINÁLE
Nývltová, Janečková, Rajdlová, Skalníková 13
25.2.
Severská kombinace - muži
sdruž. 10 km - FINÁLE
Churavý 5, Slavík 25, Vodseďálek 28, Dvořák 34
26.2.
Alpské lyžování - ženy
slalom - 1. kolo
Záhrobská 2
26.2.
Snowboarding - ženy
paralelní obří slalom - kvalifikace
Doležalová 24
26.2.
Snowboarding - ženy
paralelní obří slalom - eliminační kolo
Doležalová 22
26.2.
Biatlon - muži
štafeta 4x7,5 km - FINÁLE
Soukup, Vítek, Dostál, Šlesinger 7
26.2.
Boby - muži
čtyřboby - 1. jízda
Danilevič, Kobián, Suchý, Stokláska 12, Bohman, Kozlovský, Veselý, Vrba 17
26.2.
Boby - muži
čtyřboby - 2. jízda
Danilevič, Kobián, Suchý, Stokláska 13, Bohman, Kozlovský, Veselý, Vrba 16
26.2.
Alpské lyžování - ženy
slalom - 2. kolo, finále
Záhrobská 3