Soutěž o návštěvu olympiády v Pekingu

Výkony sportovců na čínské olympiádě budete moci sledovat v televizi, díky opakovaným a zpomaleným záběrům je možná dokonce uvidíte lépe než přímo na olympijském stadiónu. Ale opravdovou atmosféru samotných olympijských her si nejlépe vychutnáte pouze na vlastní kůži, to ani ta nejlepší televize nedokáže. Chtěli byste si užít atmosféru pekingské olympiády naživo a zcela zdarma?

Tuto zajímavou možnost výletu do Pekingu zcela zadarmo Vám nabízí čínský státní rozhlas. Na jejich internetových stránkách se můžete zúčastnit jednoduché soutěže. Nejdříve musíte složit jednoduchou skládačku s maskotem čínské olympiády Fuwa, potom odpovědět osm jednoduchých otázek (odpovědi na některé z otázek naleznete i na našich stránkách) a nakonec napíšete své názory na samotnou olympiádu. Nejzajímavější na tom ale je fakt, že k účasti v soutěži se nemusíte 'prát' s čínskými znaky nebo s 'mezinárodní' angličtinou. Celá soutěž je totiž kompletně v češtině!

Co všechno můžete v soutěži vyhrát? Hlavní cenou je již výše zmíněný výlet do Pekingu. Přestože to na českých stránkách soutěže není přímo uvedeno, tak výhra obsahuje i letenku do Číny. Zde bude pro výherce připraven speciální program obsahující například prohlídka olympijských stadionů a setkání se známými čínskými sportovci. Pro ostatní výherce je připravena řada zajímavých suvenýrů od čínského rádia - pořadatele soutěže.

Pokud Vám výše uvedená nabídka bezplatného výletu na olympiádu v Číně tak neváhejte a navštivte https://czech.cri.cn/other/contest2008/. Soutěž čínského rozhlasu o výlet do Pekingu trvá do 1. května 2008.

Olympiáda Peking 2008